Brusivo, lešticí kotouče a lešticí pasty, lamelové kotouče

Leštící kotouče
Lešticí kotouče celolistové z různých bavlněných materiálů Molino, Technická tkanina, Flanel, Erna, Kaliko pestré. Leštící kotouče dodáváme také řasené nebo spirálové. Leštící kotouče se vyrábějí v průměrech od 70 mm do 960 mm s otvorem dle požadavku zákazníka. Lešticí kotouče které dosahují vysokého lesku !!

Lamelové kotouče
Lamelové kotouče z brusného plátna se vyrábějí v průměrech 150,165, 200, 250, 350, 400 mm s různými otvory. Šíře lamelových kotoučů 20, 25, 50 mm.Lamelové kotouče dodáváme v zrnitostech: P 40, 50, 60, 80, 120, 150, 180, 240, 320, 400.

Lamelové stopkové kotouče


Brusivo na stopce. Lamelové stopkové kotouče se vyrábějí se stopkou 6 mm v průměrech od 30 do 80 mm v zrnitostech P 40 - 320. Vhodné pro broušení povrchů ale i vnitřních ploch trubek apod.¨Nástroj brousí nejlépe upnut v rychloběžné brusce.

Abrazivní kotouče

K matování nerezi, používají se v průměrech 150 - 400 mm šíře 20 - 100 mm, nebo stopkové abrazivní se stopkou 6 mm v průměrech od 50 do 100 mm.

Brusné a řezné kotouče

Brusivo do úhlových brusek. Brusné a řezné kotouče LUGAABRASIV - určené pro broušení a řezání úhlovou bruskou a stacionárním rozbrusem. Vyrábějí se do všech typů úhlových brusek v průměrech 115, 125, 150, 180, 230, 300, 350, 400 mm s otvory 22,2 25,4 a 32 mm. Síla kotoučů již od 0,8 mm u řezných, až po 10 mm u brusných kotoučů. Kotouče neobsahují síru, železo a chlor, jsou proto použitelné i na nerezové materiály. Pracují ,při obvodové rychlosti 80m/s-1. Tvar mají rovný Typ 41 (převážně u řezných kotoučů do síly 3 mm), a tvar vypouklý Typ 42 u brusných kotoučů od síly 4 mm. Brusivo LUGAABRASIV - ideální poměr cena-kvalita.

                                                                       Lešticí kotouče

Lešticí pasty

Fíbrové kartáče

Fíbrové kartáče, používají se ke kartáčování povrchu. Po kartáčování s brusnou nebo kartáčovací pastou UNIPOL 6306, 6266 nebo 5333 je povrch připraven k leštění.

Lamelové kotouče do úhlové brusky

Brusivo do úhlových brusek. Lamelové kotouče do úhlové brusky jsou kotouče, jejichž lamely jsou vytvořeny z brusného plátna. Používají se k odstraňování svarů, jemnému broušení a dobrušovaní a finální úpravu povrchu. Vyrábějí se v průměrech 115, 125, 150 a 180 mm, zrno korund na ocel a dřevo zrno zirkokorund na legované oceli a nerez. Zrno Karbidu křemíku lze použít k broušení betonu, kamene,cihel a skla. Používané zrnitosti P 40 - 240 u Korundu, P 40 - 120 u Zirkokorundu a P 40 - 120 u Karbidu křemíku.Všechny kotouče mají otvor 22,2 mm pro úhlové brusky.

Ostatní kotouče do úhlové brusky

Ostatní brusivo do úhlové brusky - kotouče porézní k odstraňování rzi, nečistot a nátěrů z povrchu, lešticí kotouče POLPUR,  LKRTL.

Plstěné kotouče

Plstěné kotouče na dolešťování povrchů pomocí leštících past. Na filcové kotouče se také lepí brusný prach a používají se ke tvarovému  broušení. Nabídka lepidla a brusného zrna v této  složce. Tento typ broušení nahrazuje lamelové kotouče.

Elektro nářadí Kress pro profesionální použití

Německo - švýcarská rodinná firma Kress nabízí profi elrktro nářadí ve vysoké kvalitě. 

Diamantové kotouče, nástroje a pasty

Diamantové kotouče  URDIAMANT určené pro řezání betonu, asfaltu, cihel, šamotu, mramoru, žuly a pískovce. Průměry kotoučů: 115, 125, 150, 180, 230, 250, 300, 350, 400, 500 mm. Průměr do 230 mm s otvorem 22,2 mm pro úhlovou brusku. U průměru do 400 mm otvor 25,4 mm.

Diamantové nástroje - diamantové kotouče a CBN kotouče - Průměr 50 - 200 mm.

Diamantové pasty

Nekonečné pásy Mirka a VSM, brusivo na podložce

Nekonečné pásy Mirka a VSM, brusivo na podložce

Nekonečné pásy jsou dodávány na zakázku dle požadavku zákazníka.

Kvalita nabízeného brusiva:

MIRKA Sica Fine - broušení laků a barvy, zrno karbid křemíku, podložka antistatický papír.

HIOLIT X - broušení hran, agresivní broušení, pevná bavlněná tkanina, korund.

HIOLIT J - vysoký úběr materiálu, flexibilní, bavlněná podložka, korund.

HIOLIT J - strojní broušení profilů, velmi flexibilní bavlněná podložka, korund.

MIRKON - strojní broušení, zirkonové zrno vhodné pro broušení oceli a nerezových materiálů, stabilní bavlněná podložka.

Ceny na základě poptávky. Uveďte prosím požadovanou kvalitu a rozměr pásu.

Termín dodání 3 - 5 dnů.

DRÁTĚNÉ KARTÁČE

DRÁTĚNÉ KARTÁČE

Drátěné kartáče ruční, se stopkou do vrtačky, s uchycením M 14 do úhlové brusky. Slouží k čištění povrchů různých materiálů, odstraňování starých nátěrů příp. rezavých ocelových dílů.

Produkty 3 M

Produkty 3 M

S brusivem 3M vás nic nezastaví !!!

Firma LUKO CZ, s.r.o. nabízí nově vysoce kvalitní brusné produkty firmy 3 M. Použití tohoto brusiva zaručuje vysokou produktivitu s nižšími náklady. Toto vše umožňuje revoluční technologie brusného zrna CUBITRON II, která vás nenechá na pochybách, že se pohybujete v nové dimenzi broušení.

Získáte víc, než jste byli zvyklí:

* Vyšší produktivitu

* Vyšší výkonnost

* Delší životnost

* Pohodlnější a bezpečnější broušení

* Vyšší rychlost broušení

* Dosažení hladšího povrchu

A to vše za nižších nákladů a nižší užití síly, což umožňuje úsporu na nákladech na pracovní sílu.

Na základě vašeho požadavku Vám brusivo osobně předvedeme a dokážeme Vám, že uvedené vlastnosti nejsou pouhým reklamním trikem ale skutečnou realitou.

Těšíme se na Váš zájem.

Brusivo, lešticí kotouče a lešticí pasty, lamelové kotouče

881 položek

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Košík

Přihlášení

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení