Lešticí kotouče

Lešticí kotouče

Lešticí kotouče

Popis: Bavlněné leštící kotouče jsou sešity z výseků textilních materiálů prošitých ve vrstvě do kruhu.

Použití: Pro I. a II. leštění kovů, leštění galvanických povlaků a laků. Pro ruční a strojní leštění.

Konstrukce bavlněných leštících kotoučů:

A. Leštící bavlněné kotouče celolistové - lešticí kotouč je složen výhradně z celých listů předepsaného průměru kotouče pro bezproblémové leštění.                 

B. Bavlněné leštící kotouče půllistové - tento leštící  kotouč obsahuje min. 50% celých listů předepsaného průměru kotouče a z 50% půllistů, které jsou proti sobě položeny jako listy celé. Tato konstrukce se již vyrábí velmi zřídka.

 C. Volné listy lešticích kotoučů - bavlněný leštící kotouč je složen z volných listů a je spojen pouze jedním prošitím. Vhodný k leštění větších ploch.

Tuhost bavlněného lešticího kotouče: 

ŘŠ - řídce šité - lešticí kotouč je prošit kruhovými řádky stehů vzdálenými od sebe cca. 40 mm.

 PHŠ - leštící kotouče polohustě šité - lešticí kotouč je prošit kruhovými řádky vzdálenými od sebe cca 20 mm.

  HŠ - leštící kotouče hustě šité - vzdálenost šití leštících kotoučů je přibližně 10 mm.

Použité materiály leštících kotoučů:  Molino, Bruno, Technická tkanina, Kaliko pestré, Kaliko damašek, Erna, Flanel, Počesané molino.

Poznámka: Leštící kotuč je nutno po nasazení na hřídel orovnat orovnávacím nožem, ocelovým plátkem apod. Tím se zajistí vystředěnost leštícího kotouče a bezproblémové leštění těmito bavlněnými kotouči.

            

Lešticí kotouče Molino.

Lešticí kotouče Molino.

Tento kotouč je vyroben z tkaniny z bavlněných vláken, barva slonová kost, bavlna 100 %, vhodné pro II. stupeň leštění oceli, nerezi, hliníku a niklu. Vhodný k předleštění oceli, nerezi i hliníku s lešticími pastami Unipol 5333. Pro finální leštění lze použít lešticí pasty Unipol bílá 1835, bledě modrá 0462, příp. sv. zelená 0131. V9ce viz. záložka /naše služby/souhrnná tabulka/.

Lešticí kotouče Kaliko pestré

Lešticí kotouče Kaliko pestré

Lešticí kotouče Kaliko pestré - tkanina ze směsi bavlněných a viskózových vláken. Barevné. Vhodné pro I. stupeň leštění oceli, nerezi, niklu, mědi, zinku, bronzu a mosazi. K těmto kotoučöm je vhodné používat pasty Unipol 7004, příp. 7027 ev. 5333 k předleštění již obroušených nebo kartáčovaných povrchů. Pro finální leštění doporučujeme pastu Unipol 131, Unipol 1835 nebo Unipol 462. Více viz. záložka /naše služby/souhrnná tabulka/.

Lešticí kotouče Technická tkanina

Lešticí kotouče Technická tkanina

Lešticí kotouče Technická tkanina - tkanina ze směsi vlněných a dalších přírodních vláken. Vhodné k I. i II. stupni leštění dle tvrdosti leštěného materiálu. Vhodné použít pasty Unipol 7004, 7027, 5333 k předleštění, případně na finální lesk Unipol 462. Více  viz. záložka /naše služby/souhrnná tabulka/.

Lešticí kotouče Flanel

Lešticí kotouče Flanel Lešticí kotouče Flanel - lešticí kotouče z bavlněných vláken. Barevné s potiskem, velmi jmné. Vhodné pro finální leštění hliníku, niklu, mědi, zinku, mosazi, plast. hmot, vytvrzovaných laků, bronzi, zlata a stříbra. Použitá pasta viz. záložka /naše služby/souhrnná tabulka/.

Lešticí kotouče Erna

Lešticí kotouče Erna Lešticí kotouče Erna - tkanina z bavlněných vláken, 100% bavlna. Vhodné pro finální leštění oceli, mosazi, hliníku, niklu, mědi, zinku, bronzi, zlata a stříbra. Použitá pasta viz. záložka /naše služby/souhrnná tabulka/.

Lešticí kotouče Počesané molino.

Lešticí kotouče Počesané molino. Lešticí kotouče Počesané molino - tkanina z bavlněných vláken, 100% bavlna. Vhodná ke druhému stupni leštění "měkkých materiálů jako je mosaz, hliník, bronz, vytvrzovyné laky apod. Užití jako flanel. Použitá pasta viz. záložka /naše služby/souhrnná tabulka/.

Lešticí kotouče Shirting

Lešticí kotouče Shirting

Lešticí kotouče Shirting - tkanina ze směsi bavlněných a viskózových vlákem. Barevné listy, užití předleštění oceli, nerezi, hliníku, mosazi, zinku, bronzi apod.  Použitá pasta viz. záložka /naše služby/souhrnná tabulka/.

 

 

Lešticí kotouče

68 položek

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Košík

Přihlášení

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení