Produkty - brusivo

Leštící pasty UNIPOL

Leštící pasty Unipol - široký sortiment past pro předleštění, leštění a vysoký lesk. Pasty jsou ekologické na bázi oxidu hliníku. S těmito pastami dosáhnete velkého úběru a vysokého lesku za použití lešticích kotoučů případně fíbrových kartáčů.

V nabídce také NOVINKA  velmi jemné krémy LANGSOL na dolešťování

a opravy poškozených autolaků, akrylátových vypalovaných laků, slitinových autokol za použití leštících kotoučů. Např. na leštění litinových autokol je vhodný leštící kotouč molino, na finální leštění leštící kotouč flanel.

Další NOVINKOU jsou nové lešticí sady, které obsahují sisálový a bavlněné leštící kotouče a lešticí pasty UNIPOL. Novinkou je také lešticí sada k saténování. ( viz záložka lešticí sady ).

Leštící kotouče

Lešticí kotouče celolistové z různých bavlněných materiálů  Molino, Technická tkanina, Flanel, Erna, Kaliko pestré. Leštící kotouče dodáváme také řasené nebo spirálové. Leštící kotouče se vyrábějí  v průměrech od 70 mm do 960 mm s otvorem dle požadavku zákazníka. Lešticí kotouče které dosahují vysokého lesku !!

Lamelové kotouče

Lamelové kotouče z brusného plátna se vyrábějí v průměrech 150,165, 200, 250, 350, 400 mm s různými otvory. Šíře lamelových kotoučů 20, 25, 50 mm.Lamelové kotouče dodáváme v zrnitostech:  P 40, 50, 60, 80, 120, 150, 180, 240, 320, 400.

Lamelové stopkové kotouče

Brusivo na stopce. Lamelové stopkové kotouče se vyrábějí se stopkou 6 mm v průměrech od 30 do 80 mm v zrnitostech P 40 - 320.  Vhodné pro broušení povrchů ale i vnitřních ploch trubek apod.¨Nástroj brousí nejlépe upnut v rychloběžné brusce.

Abrazivní kotouče

K matování nerezi, používají se v průměrech 150 - 400 mm šíře 20 - 100 mm, nebo stopkové abrazivní se stopkou 6 mm v průměrech od 50 do 100 mm.

Fíbrové kartáče

Fíbrové kartáče, používají se ke kartáčování povrchu. Po kartáčování s brusnou nebo kartáčovací pastou UNIPOL 6306, 6266 nebo 5333 je povrch připraven k leštění.

Brusné a řezné kotouče

Brusivo do úhlových brusek. Brusné a řezné kotouče LUGAABRASIV - určené pro broušení a řezání úhlovou bruskou a stacionárním rozbrusem. Vyrábějí se do všech typů úhlových brusek v průměrech 115, 125, 150, 180, 230, 300, 350, 400 mm s otvory 22,2 25,4 a 32 mm. Síla kotoučů již od 0,8 mm u řezných, až po 10 mm u brusných kotoučů. Kotouče neobsahují síru, železo a chlor, jsou proto použitelné i na nerezové materiály. Pracují ,při obvodové rychlosti 80m/s-1. Tvar mají rovný Typ 41 (převážně u řezných kotoučů do síly 3 mm), a tvar vypouklý Typ 42 u brusných kotoučů od síly 4 mm. Brusivo LUGAABRASIV - ideální poměr cena-kvalita.

Lamelové kotouče do úhlové brusky

Brusivo do úhlových brusek. Lamelové kotouče do úhlové brusky jsou kotouče, jejichž lamely jsou vytvořeny z brusného plátna. Používají se k odstraňování svarů, jemnému broušení a dobrušovaní a finální úpravu povrchu. Vyrábějí se v průměrech 115, 125, 150 a 180 mm, zrno korund na ocel a dřevo zrno zirkokorund na legované oceli a nerez. Zrno Karbidu křemíku lze použít k broušení betonu, kamene,cihel a skla. Používané zrnitosti P 40 - 240 u Korundu, P 40 - 120 u Zirkokorundu a P 40 - 120 u Karbidu křemíku.Všechny kotouče mají otvor 22,2 mm pro úhlové brusky.

Ostatní kotouče do úhlové brusky

Ostatní brusivo do úhlové brusky - kotouče porézní k odstraňování rzi, nečistot a nátěrů z povrchu, lešticí kotouče POLPUR,  LKRTL.

Plstěné kotouče

Plstěné kotouče na dolešťování povrchů pomocí leštících past. Na filcové kotouče se také lepí brusný prach a používají se ke tvarovému  broušení. Nabídka lepidla a brusného zrna v této  složce. Tento typ broušení nahrazuje lamelové kotouče.

Elektro nářadí Kress pro profesionální použití

Německo - švýcarská rodinná firma Kress nabízí profi elrktro nářadí ve vysoké kvalitě. 

Diamantové kotouče, nástroje a pasty

Diamantové kotouče  URDIAMANT určené pro řezání betonu, asfaltu, cihel, šamotu, mramoru, žuly a pískovce. Průměry kotoučů: 115, 125, 150, 180, 230, 250, 300, 350, 400, 500 mm. Průměr do 230 mm s otvorem 22,2 mm pro úhlovou brusku. U průměru do 400 mm otvor 25,4 mm.

Diamantové nástroje - diamantové kotouče a CBN kotouče - Průměr 50 - 200 mm.

Diamantové pasty

Nekonečné pásy Mirka a VSM, brusivo na podložce

Nekonečné pásy Mirka a VSM, brusivo na podložce

Nekonečné pásy jsou dodávány na zakázku dle požadavku zákazníka.

Kvalita nabízeného brusiva:

MIRKA Sica Fine - broušení laků a barvy, zrno karbid křemíku, podložka antistatický papír.

HIOLIT X - broušení hran, agresivní broušení, pevná bavlněná tkanina, korund.

HIOLIT J - vysoký úběr materiálu, flexibilní, bavlněná podložka, korund.

HIOLIT J - strojní broušení profilů, velmi flexibilní bavlněná podložka, korund.

MIRKON - strojní broušení, zirkonové zrno vhodné pro broušení oceli a nerezových materiálů, stabilní bavlněná podložka.

Ceny na základě poptávky. Uveďte prosím požadovanou kvalitu a rozměr pásu.

Termín dodání 3 - 5 dnů.

DRÁTĚNÉ KARTÁČE

DRÁTĚNÉ KARTÁČE

Drátěné kartáče ruční, se stopkou do vrtačky, s uchycením M 14 do úhlové brusky. Slouží k čištění povrchů různých materiálů, odstraňování starých nátěrů příp. rezavých ocelových dílů.

Produkty 3 M

Produkty 3 M

S brusivem 3M vás nic nezastaví !!!

Firma LUKO CZ, s.r.o. nabízí nově vysoce kvalitní brusné produkty firmy 3 M. Použití tohoto brusiva zaručuje vysokou produktivitu s nižšími náklady. Toto vše umožňuje revoluční technologie brusného zrna CUBITRON II, která vás nenechá na pochybách, že se pohybujete v nové dimenzi broušení.

Získáte víc, než jste byli zvyklí:

* Vyšší produktivitu

* Vyšší výkonnost

* Delší životnost

* Pohodlnější a bezpečnější broušení

* Vyšší rychlost broušení

* Dosažení hladšího povrchu

A to vše za nižších nákladů a nižší užití síly, což umožňuje úsporu na nákladech na pracovní sílu.

Na základě vašeho požadavku Vám brusivo osobně předvedeme a dokážeme Vám, že uvedené vlastnosti nejsou pouhým reklamním trikem ale skutečnou realitou.

Těšíme se na Váš zájem.

Košík

Přihlášení

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení