Divalep, lepidlo na brusivo 4

Divalep, lepidlo na brusivo 4

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Divalep, lepidlo na brusivo slouží k nalepení brusného zrna na filcové kotouče.Balení 4 Kg. Tato položka není od 27.02.2012 zasílána poštou.

Lepidlo DIVALEP Brusivo se používá na lepení smirku a prášků na plstěné kotouče.
Nejprve je nutno dokonale odstranit z plstěných eventuálně jiných kotoučů, které byly již v provozu, zbytky klihu nebo dřívějšího lepidla. Pracovalo-li se s leštícími pastami, vyčistí se kotouč. Každý kotouč se musí nejprve důkladně natřít tužidlem DIVALEP SM (viz. výše). Po vsáknutí tužidla DIVALEP SM do kotouče tak, aby se kotouč stal savým, se nanese lepidlo DIVALEP BRUSIVO v původním stavu pouze pro hrubší brusné písky, pro nanesení jemných písků je třeba naředit DIVALEP BRUSIVO dle potřeby tužidlem DIVALEP SM. Potom se kotouč ve smirku vyválí nejlépe na železné desce nebo na jiném tvrdém podkladě, aby se brusná zrna do lepidla dobře zalisovala. Je-li zapotřebí silnější brusné vrstvy, tento postup se asi po 20 - 30 minutách zaschnutí opakuje a to tolikrát, až se docílí žádané vrstvy. Při lepení hrubých smirků a pro zvlášť namáhavou práci se poslední nános natře tužidlem DIVALEP SM. Jemné a plavené smirky se smíchají přímo s lepidlem v poměru 1 : 1. Tato směs se potom rozředí tužidlem DIVALEP SM přímo na hustotu schopnou k nanášení a nanáší se přímo na plstěné kotouče, které byly nejdříve dobře očištěny a natřeny tužidlem DIVALEP SM.
Doba schnutí při normální teplotě v pracovní místnosti je asi 12 hodin, při teplotě vyšší nebo v sušící peci se doba schnutí zkrátí.

  • Cena: 198,30 Kč
  • Před slevou: 220,40 Kč
  • Sleva: 10%

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení